Tip

Přírodní substrát pro bylinky 5l

  • 1 z 2

To nejlepší z přírody pro vaše bylinky - přírodní substrát pro bylinky z řady Vita Natura.

 

 

  • Skladem
49 Kč
Kategorie: Hnojiva a nářadí
 

Cítíte se lépe na venkově a kamarádka naopak ve městě? Dýchá se Vám lépe u moře, zatímco brácha si nemůže vynachválit hory? Nic Vás nenakopne tak, jako ranní káva, ale tu třetí si už dáte v práci sama, protože na kolegyni už je toho kofeinu moc?

Stejně jako každý z nás má jiné požadavky pro svůj komfortní život, zdavý vývoj a "růst", každé skupina či druh rostlin si žádá také prostředí, ve kterém je jí nejlíp. A kde jinde začít řešit správné podmínky pro vaše bylinky, než přímo v květináči ještě než zasejete semínko.

 

Přírodní substrát pro bylinky je vyroben ze směsi kvalitních rašelin, prosetého jemně tříděného křemičitého písku a organických hnojiv. Substrát neobsahuje průmyslová hnojiva. Je vhodný pro pěstování celé řady druhů bylinek a zeleného koření, například: bazalka pravá, dobromysl obecná, rozmarýn lékařský, máta peprná, kadeřavá i kořenová petržel pro nať, pažitka, cibulka pro nať, majoránka, kopr, řeřicha a další.

Viz. Bylinková zahrádka

 

Benefity:

• certifikováno nezávislou organizací Biokont – produkt vhodný pro ekologické pěstování

• obsahuje 2 typy unikátních organických hnojiv od renomovaného výrobce, která jsou vyrobena z širokého spektra vstupních surovin, čímž je zajištěno pozvolné a dlouhodobé uvolňování živin a díky patentované technologii mikrogranulace je dosaženo dokonalého a rovnoměrného rozptýlení hnojiva v substrátu

• podporuje tvorbu silic a aromatických látek

• struktura substrátu zajišťuje dobrý přístup vzduchu ke kořenům - příznivý vliv na vzcházení a zakořeňování rostlin

• rašelina omezuje rozvoj kořenových chorob

Použití:

Substrát je vhodný k výsevům a pěstování bylinek a jiných aromatických rostlin. Hodí se k pěstování jak v květináčích (truhlících) v bytech nebo zimních zahradách celoročně, tak i na záhonech (nebo lodžiích i balkonech) v průběhu vegetačního období

 

Balení 5 litrů