Narcissus triandrus ´Thalia´ 1 ks

Půvabný bílý zahradní narcis s krásnou a oslnivou vůní.

1 ks, baleno v papírovém sáčku s návodem k pěstování

  • 25 Kč 10 Kč –40 %
  • Vyprodáno
15 Kč
Kategorie: Cibuloviny
Položka byla vyprodána...
 

Narcissus ´Thalia´,  zahradní narscis s krásnou a oslnivou vůní, původ cibule Holandsko, TOP kvalita.

 

Nenáročné pěstování. Krásný ve skupinových výsadbách v záhonech, ale také v trávníku. Výška cca 40cm.

 

Balení obsahuje 3 ks cibule prémiové kvality  (každá obsahuje i větší dceřiné cibulky, které je možno rozdělit nebo nasadit jako trs)

Dárkový lněný pytlík se stahováním šňůrkou

Návod k pěstování uvnitř

 

Návod k pěstování:

Narcisy se vysazují na venkovní stanoviště od září do listopadu (do zámrazu) do hloubky 10–15 cm, na vzdálenost 10–20 cm od sebe, ideálně do skupin po více kusech. Vhodné je slunné stanoviště, propustná, výživná půda.

Cibulky se skladají z více propojených kusů viz. foto, je možné je takto zasadit nebo rozdělit na 2-4 samostatné cibulky. Silnější z nich v jarním čase vykvetou, slabší mohou v prvním roce vytvořit pouze listy a kvést až v dalším roce.

 

Pozn.

Cibule jsou určeny k podzimní vsadbě. Při uskladnění do termínu výsadby je potřeba skladovat v chladnu (tepl. do 15 °C) a temnu a při optimální vzdušné vlhkosti, aby nedocházelo k nadměrnému vysušování cibulí, ani jejích plesnivění při nadměrné vlhkosti.

Dárkovou krabici při uchovávání cibulí ponechávejte mírně otevřenou. Cibule, umístěné v papírových sáčcích je vhodné při delším skladování vysypat přímo do krabice.